KASACJA AUT KRAKÓW

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

KASACJA AUT KRAKÓW >

KASACJA AUT KRAKÓW.
Kasacja aut? Jeśli interesuje Cię kasacja aut lub złomowanie to dobrze trafiłeś! Teraz możesz pozbyć się auta, które jest dla Ciebie jedynie zbędnym balastem. Wszystkie dokumenty załatwimy za Ciebie. Jedyne co możesz zrobić do zadzwonić do GRUCHOT i dogadać wszystkie szczegóły. Kasację aut świadczymy na terenie Małopolski – Kraków, Nowy Targ, Nowy Sącz, Bochnia, Wieliczka, Olkusz, Chrzanów, Myślenice, Miechów, Oświęcim, Tychy – ale nie tylko.

Zadzwoń do nas i dowiedz się ile zapłacimy za Twoje auto! Tel. 697 938 847.


GRUCHOT kupi za gotówkę praktycznie każde auto. Stary czy zniszczony, uszkodzony lub skorodowany? Dla nas nie jest to istotne. Posiadasz auto którego nikt nie chce nabyć? My odkupimy i zapłacimy rozsądną kwotę, od ręki zapłacimy gotówką. Kasacja aut to pewny klient na każdy pojazd. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Firma działa w branży nieprzerwalnie od 2001 roku.

Mamy już spore grono zadowolonych klientów. Ty także możesz do nich dołączyć. Sprawdź nas! Zadzwoń i sprzedaj nam swój samochód jeszcze dzisiaj. Bez zbędnego oczekiwania. Odkupimy twoje auto natychmiastowo. Kasacja samochodów to usługa pewna i bezpieczna. Miła i fachowa obsługa gwarantowana!

^ do góry

powrótSkup samochodów GRUCHOT to doskonały wybór.

Dobrze znamy rynek samochodów używanych w Polsce i wiemy jak ciężko sprzedać auto. Pomyśl tylko, że nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie kupca na swój samochód.

Skupujemy auta całe, uszkodzone, bez OC, spalone, do kasacji. Samochody na sprzedaż mogą nie posiadać ważnych opłat. Z GRUCHOT możesz negocjować cenę i warunki sprzedaży. Z nami możesz porozumieć się i osiągnąć kompromis w każdej kwestii. Skup samochodów realizujemy sprawnie, uczciwie i na atrakcyjnych warunkach cenowych.

W przypadku pojazdów, które stanowią istotną wartość (nawet jeśli są powypadkowe, bądź uszkodzone) jesteśmy w stanie dopłacić wyższą, ustaloną wcześniej z właścicielem kwotę.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków