SKUP SAMOCHODÓW MAŁOPOLSKA

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

O FIRMIE >

O FIRMIE.
GRUCHOT istnieje w branży motoryzacyjnej i recyklingowej od 2001 roku. Prowadzi skup i kasację aut.

Firma działa w całej Małopolsce. Pojazdy do kasacji odbieramy z Krakowa, Katowic, Chrzanowa, Oświęcimia, Olkusza, Tarnowa, Brzeska, Myślenic, Miechowa, Proszowic, Bochnii, Wieliczki, Tychów, Nowego Targu, Sosnowca, Częstochowy, Nowego Sącza oraz innych części województwa.

Gwarantujemy pewny skup pojazdów na terenie Krakowa i okolic. Skupujemy praktycznie wszystkie modele i wszystkie roczniki – sprowadzane, powypadkowe. Sami odbierzemy auto spod Twojego domu. Płacimy gotówką!

W naszej ofercie możesz znaleźć:

  • skup samochodów używanych;
  • skup aut uszkodzonych;
  • skup aut spalonych i powypadkowych;
  • holowanie pojazdów i pomoc drogowa;
  • złomowanie pojazdów.

^ do góry

powrótSKUPUJEMY TAKŻE QUADY, SKUTERY I MOTOCYKLE.

Masz quada, skuter lub motocykl, którego chcesz się pozbyć? Od dziś nie musisz się bardzo starać o to, jak sprzedać ten pojazd, który dotąd nie znajdywał łatwo nabywców. Oprócz naszej sztandarowej usługi skupu samochodów używanych, kupujemy również quady i motocykle w każdym stanie i z każdym przebiegiem.

SKUP QUADÓW SKUTERÓW I MOTOCYKLI W KRAKOWIE

Bez względu czy były wykorzystywane rekreacyjnie, czy pracowały ciężko w terenie. Pozbądź się kłopotu i zadzwoń do GRUCHOT. Powiedz ile chciałbyś otrzymać za swój pojazd, a my przyjedziemy do Ciebie i odkupimy sprzęt przy minimum formalności i płacąc gotówką.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków