SKUP SAMOCHODÓW KRAKÓW

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

POMOC DROGOWA >

POMOC DROGOWA.
GRUCHOT to profesjonalna pomoc drogowa, dysponująca profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem.

Zapewnimy Ci szybką i fachową pomoc. Z racji położenia siedziby firmy obsługujemy głównie Kraków i jego najbliższe okolice gdzie możemy zagwarantować bardzo szybki przyjazd.

Oferujemy transport pojazdów na lawecie, transportujemy samochody osobowe, dostawcze, wózki widłowe, ciągniki rolnicze oraz inne nietypowe ładunki i maszyny budowlane czy rolnicze. Nasza laweta ma 5,5 metra długości.

Oferujemy Ci pomoc drogową:

  • po kolizji drogowej
  • po usterce samochodu
  • do przewozu samochodów spalonych.

^ do góry

powrótSKUP QUADÓW, SKUTERÓW I MOTOCYKLI.

Posiadasz skuter, quada a może motocykl, którego chcesz sprzedać? Od teraz nie musisz się martwić jak go sprzedać. Oprócz naszej sztandarowej usługi skupu samochodów używanych, kupujemy również quady i motocykle w każdym stanie i z każdym przebiegiem!

SKUP QUADÓW SKUTERÓW I MOTOCYKLI W KRAKOWIE

Bez względu na to czy były wykorzystywane rekreacyjnie, czy pracowały jak "woły robocze". Pozbądź się kłopotu i zadzwoń do GRUCHOT. Powiedz ile chciałbyś otrzymać za swój pojazd, a my przyjedziemy pod wskazane przez Ciebie miejsce i odkupimy sprzęt przy minimum formalności i płacąc gotówką.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków