KASACJA SAMOCHODÓW KRAKÓW

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

KASACJA SAMOCHODÓW KRAKÓW >

KASACJA SAMOCHODÓW KRAKÓW.
Kasacja samochodów Kraków – proponuje sprawdzone rozwiązanie problemu związanego ze sprzedażą samochodu. Sprawdzone przez setki klientów od których odkupiliśmy już auta. Działamy na rynku kasacji pojazdów od 2001 r. GRUCHOT to grupa pasjonatów motoryzacji, którzy postanowili stworzyć firmę przyjazną klientowi oraz zaproponować lepsze rozwiązania niż komisy samochodowe.

Prowadzimy kasację pojazdów – na czym to polega? Polega to na tym aby uprościć Ci do granic możliwości sprzedaż auta, tak aby była ona ekspresowa, przyjemna i bezstresowa.

Kasacja samochodu nie musi być problemem – wystarczy, że skontaktujesz się z GRUCHOT pod nr tel. 697 938 847.


^ do góry

powrótKasacja samochodów GRUCHOT to doskonały wybór.

Dobrze znamy rynek samochodów używanych w Polsce i wiemy jak ciężko sprzedać auto. Pomyśl tylko, że nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie kupca na swój samochód.

Skupujemy auta całe, uszkodzone, bez OC, spalone, do kasacji. Samochody do kasacji mogą nie posiadać ważnych opłat. Z GRUCHOT możesz negocjować cenę i warunki sprzedaży. Z nami możesz porozumieć się i osiągnąć kompromis w każdej kwestii. Kasację samochodów realizujemy sprawnie, uczciwie i na atrakcyjnych warunkach cenowych.

Kasacja rozbitych aut to bardzo często dla nas konieczność. Dotyczy ona nie tylko pojazdów powypadkowych, ale także tych niesprawnych i uszkodzonych mechanicznie. Kasacja uszkodzonych samochodów jest podstawą do wyrejestrowania auta, czyli zakończenia bycia jego prawnym właścicielem. Dlatego też kasacja starych pojazdów pozwala zniwelować koszty utrzymania auta. Zatem kasacja powypadkowych, uszkodzonych aut jest dobrą okazją do otrzymania dobrych pieniędzy za jego zezłomowanie. Kasacja rozbitych samochodów w świetle prawa jest możliwa, kiedy masa auta do kasacji wynosi nie mniej niż 90% masy widniejącej w dowodzie. W sytuacji, kiedy masa jest mniejsza niektóre auto złomy mogą doliczać dodatkowe koszty za brakującą wagę. Kasacja aut rozbitych w naszej firmie jest możliwa bez względu na ich stan techniczny czy też wizualny. Może on być mocno skorodwany czy po dużym wypadku. Należy pamiętać, że kasacja starych samochodów jest także przyjazna dla środowiska naturalnego.

Kasacja uszkodzonych pojazdów w naszej firmie jest korzystna z punktu widzenia załatwienia formalności. W każdym przypadku auta do kasacji służymy pomocą. Kasacja rozbitych aut jak również kasacja starych samochodów w naszej firmie to dobry wybór.

Pamiętaj, że kasacja niesprawnych pojazdów w naszej firmie to dobry wybór.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT kasacja Kraków - kasacja aut Kraków - kasacja samochodów Kraków - auto kasacja Kraków
złomowanie pojazdów - Brzesko, Tarnów, Kraków, Wieliczka, Bochnia, małopolska, złomowanie samochodów kraków, złomowanie aut kraków, złomowanie samochodów osobowych kraków, złomowanie samochodów za gotówkę, złomowanie kraków, złomowanie brzesko, złomowanie tarnów, złomowanie tir kraków, złomowanie dostawczych, legalne złomowanie samochodów, kasacja kraków, kasacja samochodów kraków, kasacja aut kraków, złomowanie samochodów, kasacja krakow, zlomowanie krakow, szybko złomowanie pojazdów mechanicznych, złomowanie naczep, zlomowanie krakow.