KASACJA POJAZDÓW MAŁOPOLSKA

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

KASACJA POJAZDÓW MAŁOPOLSKA >

KASACJA POJAZDÓW MAŁOPOLSKA.
Twój samochód jest już zniszczony i stary? Starasz się je sprzedać ale nie ma żadnego zainteresowania? Skończyło Ci się ubezpieczenie i przegląd? Nie wiesz co z nim zrobić? GRUCHOT Kasacja samochodów kupuje każde zniszczone i stare auto. Uszkodzone, rozbite, spalone czy zdewastowane? Dla nas nie ma różnicy. Specjalizujemy się kasacji aut Na terenie Krakowa i całej Małopolski. Posiadamy własną lawetę, która szybko i sprawnie zabierze Twoje auto z miejsca aktualnego postoju.

Kasacja pojazdów Małopolska to pewny klient na stare auto.


Pamiętaj, że jako nieliczni spośród auto skupów przyjedziemy po samochód w każdej dogodnej dla Ciebie porze. Odbierzemy Twoje auto z miejsca jego aktualnego postoju bez żadnych dodatkowych, ukrytych opłat!

^ do góry

powrótSkup samochodów GRUCHOT to doskonały wybór.

Dobrze znamy rynek samochodów używanych w Polsce i wiemy jak ciężko sprzedać auto. Pomyśl tylko, że nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie kupca na swój samochód.

Skupujemy auta całe, uszkodzone, bez OC, spalone, do kasacji. Samochody na sprzedaż mogą nie posiadać ważnych opłat. Z GRUCHOT możesz negocjować cenę i warunki sprzedaży. Z nami możesz porozumieć się i osiągnąć kompromis w każdej kwestii. Skup samochodów realizujemy sprawnie, uczciwie i na atrakcyjnych warunkach cenowych.

W przypadku pojazdów, które stanowią istotną wartość (nawet jeśli są powypadkowe, bądź uszkodzone) jesteśmy w stanie dopłacić wyższą, ustaloną wcześniej z właścicielem kwotę.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków