KASACJA SAMOCHODÓW NOWY TARG

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

KASACJA SAMOCHODÓW NOWY TARG >

KASACJA SAMOCHODÓW NOWY TARG.
Wiemy jak ciężko jest nam rozstać się ze swoim samochodem. Mimo że jest już stary i uszkodzony mamy do niego sentyment. Na stary samochód można wystawić ogłoszenie na sprzedaż, ale może się okazać że nie ma osoby chętniej na jego kupno.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Ci kasacja aut, samochodów. GRUCHOT odkupi od Ciebie absolutnie każdy pojazd. Niezależnie od jego wieku, stanu technicznego i marki. Interesują nas auta całe i zdekompletowane. Kupimy także auta spalone, zniszczone jak i kompletne i sprawne. Złomowanie aut i samochodów pozwoli Ci się uwolnić od starego wraka, którego nikt nie chce kupić. Dla nas nieistotne jest to czy to "maluch" czy stare BMW. Odbierzemy od Ciebie auto osobowe, ciężarowe, naczepę, przyczepę etc.

Cieszymy się dużym zainteresowaniem firm i osób indywidualnych. Nieskromnie mówiąc – jesteśmy cenieni za uczciwość, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego sprzedającego.

Dołącz do grona zadowolonych klientów – wystarczy, że skontaktujesz się z GRUCHOT pod nr tel. 697 938 847.


^ do góry

powrótSkup samochodów GRUCHOT to doskonały wybór.

Dobrze znamy rynek samochodów używanych w Polsce i wiemy jak ciężko sprzedać auto. Pomyśl tylko, że nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie kupca na swój samochód.

Skupujemy auta całe, uszkodzone, bez OC, spalone, do kasacji. Samochody na sprzedaż mogą nie posiadać ważnych opłat. Z GRUCHOT możesz negocjować cenę i warunki sprzedaży. Z nami możesz porozumieć się i osiągnąć kompromis w każdej kwestii. Skup samochodów realizujemy sprawnie, uczciwie i na atrakcyjnych warunkach cenowych.

W przypadku pojazdów, które stanowią istotną wartość (nawet jeśli są powypadkowe, bądź uszkodzone) jesteśmy w stanie dopłacić wyższą, ustaloną wcześniej z właścicielem kwotę.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków