KASACJA SAMOCHODÓW SOSNOWIEC

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

KASACJA SAMOCHODÓW SOSNOWIEC >

KASACJA SAMOCHODÓW SOSNOWIEC.
Odbieramy samochód niezależnie od jego stanu, rocznika czy marki. Nieważne czy jest to skorodowany Matiz czy uszkodzone Audi. Interesują nas wszystkie samochody nawet te w opłakanym stanie. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Kasacja samochodów GRUCHOT podaje wstępną wycenę auta na podstawie informacji podanych telefonicznie lub po oględzinach na miejscu.

Obsługujemy całe województwo Małopolskie. Posiadamy w pełni wyposażoną lawetą z mocną wciągarką, która pozwala na wciągnięcie nawet mocno uszkodzonego auta "wrośniętego" w ziemię. Chcesz się szybko pozbyć starego uszkodzonego auta, który zagraca podwórko lub miejsce postojowe? Zadzwoń do nas! Tel. 697 938 847.

Kasacja aut Sosnowiec. Odbiór od klienta gratis!


Wystarczy wykonać jeden telefon, aby zamówić transport po odbiór samochodu. Kasacja aut i samochodów GRUCHOT przyjeżdża na miejsce postoju pojazdu oraz zapewnia niezbędne dokumenty w celu wyrejestrowania auta w firmie ubezpieczeniowej.

^ do góry

powrótSkup samochodów GRUCHOT to doskonały wybór.

Dobrze znamy rynek samochodów używanych w Polsce i wiemy jak ciężko sprzedać auto. Pomyśl tylko, że nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie kupca na swój samochód.

Skupujemy auta całe, uszkodzone, bez OC, spalone, do kasacji. Samochody na sprzedaż mogą nie posiadać ważnych opłat. Z GRUCHOT możesz negocjować cenę i warunki sprzedaży. Z nami możesz porozumieć się i osiągnąć kompromis w każdej kwestii. Skup samochodów realizujemy sprawnie, uczciwie i na atrakcyjnych warunkach cenowych.

W przypadku pojazdów, które stanowią istotną wartość (nawet jeśli są powypadkowe, bądź uszkodzone) jesteśmy w stanie dopłacić wyższą, ustaloną wcześniej z właścicielem kwotę.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków