KASACJA SAMOCHODÓW KATOWICE

Sprzedaj swoje auto w dobrych pieniądzach!
Kupimy Twój samochód. Przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką.

KASACJA SAMOCHODÓW KATOWICE >

KASACJA SAMOCHODÓW KATOWICE.
Oferowana przez nas usługa umożliwi Ci pozbycie się uszkodzonego, powypadkowego, zniszczonego lub po prostu starego i nieużywanego samochodu. Do kasacji możesz oddać każde auto, które posiada numer vin i dokumenty.

Za kompletne samochody płacimy dobre ceny. Nie naliczymy Ci opłaty za brakujące kilogramy jak to bywa w niektórych firmach. Dojedziemy do Ciebie, zapewniamy Ci bezpłatny transport oraz załadunek Twojego samochodu. Obsługujemy całe województwo Małopolskie. Na terenie miasta Katowice pojazd do kasacji odbieramy natychmiastowo. Z nami nie zostaniesz na lodzie. GRUCHOT zapewnia Ci osługa na najwyższym poziomie zarówno przy załadunku auta jak i sporządzaniu dokumentów oraz informowaniu Cie jak szybko i sprawnie załatwić wszelkie formalności.

Kasacja pojazdów w Katowicach. Szybko i profesjonalnie.


Oferujemy profesjonalną usługę kasacja pojazdów aut. Wystarczy jeden telefon aby GRUCHOT odebrał od Ciebie samochód przeznaczony do kasacji. Dojeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres. Lawetą i bez dodatkowych opłat zabieramy Twoje auto z miejsca aktualnego postoju.

^ do góry

powrótSkup samochodów GRUCHOT to doskonały wybór.

Dobrze znamy rynek samochodów używanych w Polsce i wiemy jak ciężko sprzedać auto. Pomyśl tylko, że nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie kupca na swój samochód.

Skupujemy auta całe, uszkodzone, bez OC, spalone, do kasacji. Samochody na sprzedaż mogą nie posiadać ważnych opłat. Z GRUCHOT możesz negocjować cenę i warunki sprzedaży. Z nami możesz porozumieć się i osiągnąć kompromis w każdej kwestii. Skup samochodów realizujemy sprawnie, uczciwie i na atrakcyjnych warunkach cenowych.

W przypadku pojazdów, które stanowią istotną wartość (nawet jeśli są powypadkowe, bądź uszkodzone) jesteśmy w stanie dopłacić wyższą, ustaloną wcześniej z właścicielem kwotę.


Obszar naszego działania.Kraków, Katowice, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Tarnów, Brzesko, Myślenice, Miechów, Proszowice, Bochnia, Wieliczka, Tychy, Nowy Targ, Sosnowiec, Częstochowa, Nowy Sącz i inne.
Szybki kontakt.Skup samochodów: 697 938 847
Rzetelna firma.Współpraca z nami to 100% rzetelności, pewności i satysfakcji. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość, szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Copyright © 2014-2020 F.H.U. GRUCHOT auto skup Kraków - złomowanie samochodów Kraków - kasacja aut Kraków - auto kasacja Kraków